Na terenie województwa pomorskiego oferujemy pomiar i montaż na życzenie klienta

Roleta Prestige – sam wybierasz sposób montażu

Warto wiedzieć

Prestige PCV przestrzenny to system rolet w kasecie z prowadnicami wykonany z PCV. Roletę wyróżnia owalny kształt kasety, który nadaje całemu systemowi delikatności i trochę lepiej wizualnie wpasowuje się w ramę okna – dla oka bardziej licuje się z oknem. Tak jak w innych systemach możemy zauważyć śrubki, dzięki którym boczki są przykręcone do kasety, a sam system wyposażony jest w plastikowe zaślepki, które świetnie maskują wszystkie elementy przykręcane. Podobnie jak inne rolety w kasecie z prowadnicami jest to model nawierzchniowy, czyli montowany do skrzydła okna. Znajdziesz tutaj jednak różnicę, wszystkie inne modele B9m, B9, B5, B7 są montowane bezinwazyjnie, czyli są przyklejane za pomocą taśmy. Za to Prestige PCV może być również przykręcony do ramy. W tym systemie to Ty decydujesz czy chcesz zamontować roletę inwazyjnie czy bezinwazyjnie, jeśli nie do końca ufasz taśmie piankowej dwustronnej, a zależy Tobie na systemie w kasecie z prowadnicami to ta roleta będzie dla Ciebie lepszym wyborem. Zawsze na początku możesz przykleić roletę do okna, a później ewentualnie przykręcić. Niestety w komplecie śrubki do montażu nie są dołączone w standardzie. Jeżeli już wiesz, że będziesz montował ją inwazyjnie podczas składania zamówienia poproś nas o śrubki, a dołączymy je do rolet bezpłatnie. Przy montażu inwazyjnym pamiętaj, że jeśli posiadasz nowe okna, które są na gwarancji i przykręcisz roletę do ramy to istnieje duże prawdopodobieństwo, że stracisz prawo do gwarancji, producenci okien mogą uznać, że ingerowałeś w konstrukcję okna.

Kolor

Prestige PCV przestrzenny jest dostępny w kolorze:

Inne systemy występują w większej ilości kolorów jednolitych i drewnopodobnych.

W porównaniu też do innych systemów łańcuszek do sterowania roletą jest mniejszy, delikatniejszy, o mniejszej średnicy. Dzięki temu roleta Prestige jest odrobinę cichsza podczas pracy do innych rolet kasetowych. Jeśli dalej chcemy porównywać ją do innych systemów, to należy zwrócić uwagę, że zaślepki boczków, tudzież same boczki mają przygotowaną przestrzeń dla prowadnic, aby je wsunąć na głębokość ok. 1 mm. Na pewno ułatwi to Tobie montaż, trochę skróci jego czas z 7 minut do 6 minut.

Wymiary

Wymiary rolety (kasety) to 6,7 cm wysokości i 4,75 cm głębokości. Nieznacznie, ale jednak jest to największa kaseta w systemach z prowadnicami. Głębokość jest bardzo zbliżona do innych rolet i promień otwarcia okna będzie praktycznie taki sam. Za to wysokość jest już o 1 cm większa i dzięki temu kształt rolety jest bardziej opływowy i lepiej wpasowuje się w okno.

Wszystkie systemy przeciwsłoneczne są produkowane przez naszych kolegów i koleżanki – a to zapewnia Tobie wysoką jakość produktu, kontrolujemy Twoje zamówienie na każdym etapie produkcji, dbamy oto, aby nasze rolety spełniały wszystkie swoje właściwości.

Miło nam będzie jeśli polubisz nas na:

Skonfiguruj roletę już teraz:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, potrzebujesz porady-  śmiało pisz do nas!

Skontaktuj się z nami