Na terenie województwa pomorskiego oferujemy pomiar i montaż na życzenie klienta

Roleta w kasecie na duże przeszklenia

Dlaczego B27?

Roleta B 27 to system w kasecie przeznaczony do dużych okien. Aluminiowa kaseta jest nie tylko trwała, ale także zapewnia ładny wygląd. Kaseta dodatkowo chroni tkaninę przed kurzem. Aluminiowa belka obciążająca tkaninę zapewnia dekorację i estetyczne wykończenie rolety. Taka roleta zapewnia nie tylko lepszy sen i zaciemnienie, ale także jest dekoracją wnętrza. Poza tym dzięki niej stworzysz idealne warunki do oglądania telewizji lub pracy przy komputerze. Dzięki różnym kolorom kasety bez problemu dopasujesz ją do charakteru wnętrza. W naszej ofercie znajdziesz kasety w kolorze:

  • białym
  • brązowym
  • srebrnym
  • antracytowym

Montaż

Możesz zamontować ją do ściany, sufitu lub we wnęce okiennej. Do montażu niezbędna jest wiertarka. Montaż wymaga wywiercenia w ścianie otworów pod kołki i śruby, ale to jedyna trudność. Dalszy montaż odbywa się poprzez wkliknięcie kasety w klipy montażowe. Kołki i śruby otrzymujesz od nas w zestawie. Do każdej sztuki rolety dołączamy instrukcję montażu, która poprowadzi Cię krok po kroku przez proces montażu.

Specyfikacja

Warto wiedzieć jakie parametry ma roleta B27, ponieważ jest to jeden z większych systemów osłon okiennych.

  • Wysokość kasety: 6,7 cm
  • Głębokość kasety: 6,5 cm
  • Aluminiowa kaseta
  • Aluminiowa belka obciążająca

Warto zaznaczyć, że w kasecie B27 można zastosować zarówno tkaninę tradycyjną jak i dzień i noc. Szeroki wachlarz tkanin pozwala na dopasowanie rolety nie tylko do typu pomieszczenia, ale także stylu, kolorystyki czy stolarki okiennej. Tkaniny wzorzyste, zaciemniające, gładkie czy przezierne- na pewno znajdziesz coś dla siebie 🙂

Mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie pomocny.

Miło nam będzie jeśli polubisz nas na: 

Facebook

Skonfiguruj roletę już teraz:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, potrzebujesz porady-  śmiało pisz do nas!

Skontaktuj się z nami