Na terenie województwa pomorskiego oferujemy pomiar i montaż na życzenie klienta

Linia Premium- roleta Standard

Design

Roleta Standard z serii Absolute 2.0 to roleta przeznaczona do montażu na ścianie, we wnęce okiennej lub do sufitu. Jest to system podobny do rolety wolnowiszącej, o której pisaliśmy wcześniej, jednak daje on dużo więcej możliwości i prezentuje się znacznie lepiej. System Standard dostępny jest w aż 5 wariantach kolorystycznych:

Dzięki temu możesz dopasować osłony okienne do wielu rodzajów wnętrz i praktycznie do każdego stylu. W kwestii tkanin, masz wiele opcji do wyboru, od tkanin przeziernych, przez wzorzyste po blackoutowe, które gwarantują całkowite zaciemnienie. Co więcej, niektóre tkaniny pozwalają na ograniczenie nagrzewania pomieszczeń oraz na redukcję refleksów na ekranach monitorów bez konieczności ograniczenia widoku na zewnątrz – Roleta Standard Screen. Roleta typu Standard charakteryzuje się metalowym wspornikiem oraz plastikowymi boczkami, a tkaninę obciąża aluminiowa belka dolna.

Dlaczego nazywamy ją Premium?

Roletę charakteryzuje jakość wykończenia. Nie mam tu na myśli tylko wysokiej jakości surowców, komponentów, ale przemyślane rozwiązania, takie jak chociażby zaślepki, które zasłaniają nam śruby po montażu inwazyjnym – jest to rzadko spotykane na rynku, a ogromnie wpływa na estetykę samej rolety, ale też pomieszczenia, którym się znajduje. Dodatkowo linia ta, w której są też systemy kasetowe jak Semi Open i Square charakteryzuje się minimalną różnicą między szerokością całkowitą, a szerokością tkaniny – w normalnych systemach wolnowiszących wynosi ona ok. 45 mm, tutaj zaledwie ok. 34 mm – zapewnia to Tobie lepsze dopasowanie rolety do okna, zwłaszcza jeśli montowana ma być we wnęce okiennej. Wszystkie elementy są ze sobą spasowane, a rury nawojowe są te same jak w innych systemach tej linii, także jeżeli kiedykolwiek będzie chciał zmienić system z Standard np. na Square przy jednoczesnym stwierdzeniu, że tkaninę chcesz zostawić tę samą to jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie same profile kasetowe – zaoszczędzisz przy jednoczesnym zmianie wystroju pomieszczenia. Do całej linii Premium wyselekcjonowaliśmy najlepsze i najładniejsze tkaniny według nas, znajdziesz tu już zamsze, welury a także tkaniny roletowe zbliżone kolorystycznie do zasłon, a nawet kanap.

MotionBlinds

Wszystkie systemy wolnowiszące z linii Premium mają możliwość połączenia z silnikiem akumulatorowym. Są to systemy MotionBlinds, które mogą być sterowane na kilka sposobów, za pomocą:

  • pilota
  • pulla (łańcuszka, który za jednym pociągnięciem zwija lub rozwija roletę)
  • aplikacji na smartphone

Dodatkowo rolety z tej linii przeznaczone są do większych gabarytów, rura nawojowa o średnicy 42 mm chwali się wytrzymałością i odpornością na wyginanie nawet przy szerokościach 3000 mm. Oczywiście wpływ na to ma gramatura tkaniny roletowej. Jeżeli zdecydujesz się na sterowanie ręczne, za pomocą łańcuszka roleta będzie wyposażona w sprężynę wspomagającą co ułatwi Tobie podnoszenie/zwijanie systemu przy swojej znaczącej wadze. Większy gabaryt podkreśla również estetykę i elegancję o której pisałem wyżej.

Szczegółowo o MotionBlinds przeczytaj w artykule:

Komfort

Dodatkowo MotionBlinds jest kompatybilny min. Home Kit, Alexa, Asystent Google oraz innymi centralami Inteligentnych domów – Smart Home. Montaż odbywa się w sposób inwazyjny, w ścianie należy wykonać otwory pod kołki i śruby, które otrzymasz od nas w zestawie. Warto zaznaczyć, że montaż nie wymaga żadnej wiedzy technicznej, kabli, kucia ścian, więc można zdecydować się na takie rolety nie tylko na etapie wykończenia domu, ale tak naprawdę w każdej chwili. Silniki akumulatorowe umieszczone wewnątrz rolety ładuje się przy pomocy kabla USB-C, a wydajność baterii jest bardzo długa- około 6-12 miesięcy, w zależności od częstotliwości użytkowania. Po zainstalowaniu osłony okiennej wystarczy ją zaprogramować przy pomocy aplikacji MotionBlinds Bluetooth lub EVE, która w intuicyjny i jasny sposób poprowadzi przez ten proces. W kilka chwil można zaprogramować rolety pod własne potrzeby i preferencje. Nawet będąc w pracy czy na zakupach możesz zasłonić rolety w domu, aby po powrocie wypoczywać w komforcie. Ustawiając sobie scenariusze i timer’y Motionblinds może nawet posłużyć jako budzik światłem naturalnym.

Polub nas i pamiętaj, że zawsze możesz pisać i się doradzać!

Skontaktuj się z nami