Na terenie województwa pomorskiego oferujemy pomiar i montaż na życzenie klienta

Inteligentne osłony okienne

MotionBlinds

Motionblinds zostało wprowadzone do sprzedaży w odpowiedzi na potrzebę osłon przeciwsłonecznych przeznaczonych do dużych gabarytów. Wykonujemy rolety nawet do szerokości 3500 mm. Dodatkowo cenimy sobie w tej linii wysoką jakość wykonania, wszystkie śrubki montażowe są zaślepione zatyczkami w kolorze odpowiadającym całej rolecie. Motionblinds wychodzi też naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu inteligentnych domów – smart home.

Najważniejszą cechą Motionblinds jest możliwość wyposażenia rolety w silniki akumulatorowe, które są sterowane za pomocą smartfona lub pilota. Szacuje się, że już w 2025 roku 30% – 40% budynków będzie wyposażone w inteligentne rozwiązania. Dotyczy to również domów i mieszkań prywatnych. Dzięki nam już dziś możesz zgłębić ten temat i zwiększyć swój komfort. Motionblinds jako lider wprowadzania automatyki do wewnętrznych systemów przeciwsłonecznych opiera się na rozwiązaniach, które po prostu działają i sprawdzają się w życiu codziennym. Nasi klienci stale to potwierdzają.

Inteligentna technologia jest w samym sercu współczesnego społeczeństwa. Codzienne życie jest wypełnione szeroką gamą cyfrowych udogodnień. Urządzenia w domu i na zewnątrz są coraz bardziej połączone. W dzisiejszych czasach konsumenci są przyzwyczajeni do posiadania wszystkiego pod ręką, używając swoich smartfonów przy wykorzystaniu komend głosowych. Aby uczestniczyć w tym trendzie, projektujemy inteligentne osłony, które mogą uczynić codzienne życie łatwiejszym, bezpieczniejszym i bardziej zrównoważonym.

Żyj z Motion

Przesłony okienne to więcej niż tylko styl. W rzeczywistości wierzymy, że wewnętrzne przesłony okienne są idealnym rozwiązaniem do tworzenia wygodnych, bezpiecznych i zrównoważonych przestrzeni. Zautomatyzowane przesłony pozwalają ożywić domy i budynki stwarzając naturalne schronienie pomiędzy światem zewnętrznym a wewnętrznym. Chociaż nie możemy wpływać na żywioły, szukamy sposobów ich kontrolowania, tworząc odpowiednie przestrzenie pasujące do sposobu naszego życia.

Inteligentne rolety umożliwiają regulację naturalnego światła dziennego i słonecznego. Żadne inne urządzenie smart home nie jest w stanie tego dokonać. Inteligentne rolety przyczyniają się do rozwoju trzech głównych segmentów inteligentnego domu:

• Bezpieczeństwo

• Efektywność energetyczna

• Wygoda

Bezpieczeństwo

Zautomatyzowane przesłony okienne sprawiają, że dom jest bezpieczniejszym miejscem. Przede wszystkim dlatego, że do sterowania nie są potrzebne sznurki. Dzięki temu dom jest bardziej przyjazny dla dzieci i zwierząt poprzez wyeliminowanie ryzyka uduszenia się. Dodatkowo, w pełni zautomatyzowane i połączone z systemem inteligentnego domu przesłony okienne są zawsze w ruchu. Niezależnie od tego czy ktoś jest w domu, czy nie, rolety sprawiają, że dom zawsze wydaje się zamieszkany. Dzięki temu możesz czuć się bezpiecznie, nawet jeśli jesteś na wakacjach. I wreszcie, dokładna pozycja przesłony okiennej na oknie w naszym domu jest zawsze widoczna w czasie rzeczywistym poprzez aplikację MOTION na smatphonie, gdziekolwiek jesteś na świecie. To oznacza, że zawsze masz kontrolę nad aktualnym stanem swojego domu.

Efektywność energetyczna

Ponieważ okna są dużym czynnikiem wpływającym na zyski i straty ciepła, przesłony okienne mają ogromy wpływ na komfort cieplny. Preferencje różnią się w zależności od stref i pór roku na świecie : latem chcesz utrzymać ciepło na zewnątrz, podczas gdy zimą chcesz je zatrzymać w środku. Zautomatyzowane przesłony okienne potrafią automatycznie dostosować się do czynników z bezpośredniego otoczenia, takich jak temperatura czy intensywność światła dziennego, nawet jeśli jesteś poza domem. Przyczyniają się do uzyskania lepszego klimatu wewnątrz pomieszczenia, co przekłada się na efektywne energetycznie domy i znaczne oszczędności widoczne na rachunkach za energię. Co więcej, lepszy komfort w pomieszczeniach wraz z naturalną równowagą między światłem dziennym, a ochroną przed słońcem przyczynia się do naszego dobrego samopoczucia i produktywności. Podsumowując, tak znaczące korzyści sprawiają, że inwestycja w zautomatyzowane przesłony okienne jest tego warta.

Wygoda

Zautomatyzowane przesłony okienne ułatwiają życie. Dotyczy to nas wszystkich, a w szczególności ludzi starszych i chorych oraz z problemami z poruszaniem się. Zwłaszcza w tych czasach, gdy starzejemy się zachowując zdrowie i witalność na dłużej, pozwala nam to żyć dłużej we własnym domu. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad zaletami przesłon okiennych sterowanych elektrycznie? To właśnie te małe udogodnienia sprawiają, że nasze codzienne życie staje się łatwiejsze.

Koniec z bieganiem po domu, żeby uruchomić przesłony okienne

Automatyczne budzenie każdego ranka przez światło dzienne

Gotowe scenariusze dostosowane do naszego codziennego rytmu dnia.

Skontaktuj się z nami