Na terenie województwa pomorskiego oferujemy pomiar i montaż na życzenie klienta

Trwała i elegancka kaseta

Roleta B7 swoim wyglądem i rozmiarami przypomina B9, ale znaczącą różnicą jest fakt, że kaseta, prowadnice i belka dolna wykonane są z aluminium. I to w pewnym sensie daje mu wyjątkowość w postaci. Barwy kolorów i ich trwałość są ciekawsze i lepsze. Generalnie jakość systemów z PCV jest bardzo wysoka, tzn. kolor nie odbarwia się – biały nie żółknie po kilkunastu miesiącach, ale w tym przypadku mamy 100% pewność, że tak się nie stanie. Jeżeli masz negatywne doświadczenia związane z odbarwianiem się kolorów kaset gwarantujemy, że w tym wypadku będziesz usatysfakcjonowany swoim wyborem. Rolety aluminiowe są odporne na utratę pierwotnych kolorów. Musisz też pamiętać, że aluminium samo w sobie jest trudnopalne, a to zapewnia Tobie większe bezpieczeństwo w domu lub mieszkaniu. Ciekawa jest też ilość dostępnych kolorów w tym systemie, występują w kolorach zbliżonych do RAL, ale także drewnopodobne:

System nawierzchniowy

Tak naprawdę, nie znajdziesz w naszej ofercie systemów kasetowych z prowadnicami do montażu w świetle szyby, a tylko nawierzchniowe. Nowe budynki muszą być wyposażone w okna 3-szybowe, a najczęściej są spotykane, cieszą się największą popularnością okna, gdzie listwa przyszybowa ma głębokość ok 5-7 mm. To po prostu powoduje, że rolety do montażu w świetle szyby prędzej czy później nie będą funkcjonowały prawidłowo, bo (…) w takich oknach nie ma możliwości zamontowania rolety w kasecie z prowadnicami w świetle szyby = między listwy przyszybowe. Tkanina na rurze nawojowej nie ma wystarczająco dużo miejsca, a belka dolna może ocierać o szybę, a nawet się zablokować. Jeżeli ktoś, zaproponuje Tobie takie rozwiązanie prędzej czy później roleta nie będzie funkcjonowała prawidłowo. Będziesz tracić czas na reklamacje/rękojmie. Gdy pomyślisz, że musisz zaciągnąć rolety będziesz zestresowany samą myślą czy się uda. Dodatkowo istnieje ogromna szansa, że na tkaninie i belce dolnej po jesieni lub zimie wyskoczy grzyb w tak małej przestrzeni przy szybie, a z tym na pewno nie chcesz walczyć. Rolety nawierzchniowe zapewniają lepszą cyrkulację powietrza, przez co ryzyko powstania grzyba jest znikome, oczywiście do tego dochodzą również parametry samego okna; (..).

Montaż

Rolety B7 są przeznaczone do montażu bezinwazyjnego, kaseta i prowadnice są już podklejone taśmą piankową dwustronną. Bardzo ułatwia to montaż oraz maksymalnie skraca czas montażu. Zaoszczędzisz dużo czasu w porównaniu do systemów inwazyjnych. Instrukcja obrazkowa pomoże Tobie, a dzięki temu, że dostępna jest w naszych plikach do pobrania możesz już się z nią zapoznać. Inną ważną informacją jest fakt, że rolety te  (..) nie nadają się do okien, które wyposażone są w zamek/kluczyk – w takich oknach trzpień klamki jest większy/wyższy i obraca się. Prowadnice rolety B7 są nawierzchniowe, a prawidłowo zamontowane są przy klamce, przez co prowadnica znacząco ograniczy Tobie przekręcenie klamki, a tym samym otwarcie/uchylenie okna (…).

Dzięki naszemu konfiguratorowi zamówień możesz wybrać kolor kasety i prowadnic z pośród białego i srebrnego oraz tkaninę. 

W naszej ofercie jest kilkadziesiąt tkanin w różnych kolorach i właściwościach. W konfiguratorze prosto i łatwo wyfiltrujesz specyfikację, którą się kierujesz. Przy każdej tkaninie są podane informacje o transmisji światła, absorpcji ciepła, refleksji światła, czy jest trudnopalna lub odporna na wilgoć.

Wszystkie systemy przeciwsłoneczne są produkowane przez naszych kolegów i koleżanki – a to zapewnia Tobie wysoką jakość produktu. Kontrolujemy Twoje zamówienie na każdym etapie produkcji. Dbamy o to aby nasze rolety spełniały wszystkie swoje właściwości.

Miło nam będzie jeśli polubisz nas na:

Skonfiguruj roletę już teraz:

Skontaktuj się z nami